Rss Feed
Tweeter button
Facebook button
Myspace button
El Beşir Programı Kamera Arkası

El Beşir Programı Kamera Arkası

İnsan ve Çevre Derneği  BİNDER tarafından Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (SAV)’in “El-Beşir” vasfını insanlığa yeniden hatırlatmak amacıyla düzenlenen programın kamera arkası görüntüleri..

 

14 Yorum »

 1. Selma Çakan Demiş ki:

  Bu kamera arkası görüntülerini bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler.Kardeşlerimzi nasıl gayretle çalışıp bu proğramı hazırladıklarını gördük.Rabbim emeği geçen bütün kardeşlerimizden razı olsun.El-Beşir çok güzel bir proğram oldu.Rabbimin izni ve yardımıyla gelecek yıl Es-sadık proğramının bundan daha güzel olacağına bütün kalbimle inanıyorum.Bu yıl Rabbim nasip etti yerinde canlı canlı izledim,seneye de aynı şekilde kısmet etsin Yüce Rabbim.Sabırsızlıkla bekliyorum. :)

  comment-bottom
 2. ac.web.tr Demiş ki:

  gidemeyen biri olarak beğeniyle izledim fakat bu programlarımızın fragmanlarındaki sesi insanın kafasına bişeyler çakar gibi çok sert. aksiyon filmi fragmanı gibi. biraz daha merhametli bir ses tonuyla olmasını temenni ediyorum gelecek senelerde..

  comment-bottom
 3. ahmet Demiş ki:

  Allah razı olsun inşaallah. Allah gücünüzü kuvvetinizi artırsın, topluma faydalı hizmetlerinizin kat kat artarak devamını nasib etsin inşaallah.

  comment-bottom
 4. osman şahin Demiş ki:

  Allah razı olsun bu programda emeği geçen herkesten. Allah yolunda ayırmasın inşaallah. şahsen imrendim gıbta ettim organizasyonda benmde görevim olsaydı elimden gelseydi diye. Allah o programda emeği geçen maddi manevi destek veren herkesi ve cümle geçmişlerini Peygamber(SAV) şefaatine nail eylesin inşaallah. dünyadakileride Bizleri Yaradanın rızasına ulaştıracak PEygamberimizn yolunda Liderimizn arkasında sabit eylesin inşaallah. Programın CD sini heyecanla bekliorum…:)

  comment-bottom
 5. Vahide Demiş ki:

  Bu sene katılamadım, izleyince üzüntüm bi kat daha arttı. inşaallah seneye nasip olur. emeği geçen herkezden Allah razı olsun…

  comment-bottom
 6. Vahide aydın Demiş ki:

  Bu sene katılamadım, izleyince üzüntüm bi kat daha arttı. inşaallah seneye nasip olur. emeği geçen herkezden Allah razı olsun…

  comment-bottom
 7. Akın TOROĞLU Demiş ki:

  Takdir edilene akıl ile ulaşılamaz,
  O bir lutuftur gözle görülemez,
  Allah’ın dilediği olacaktır,
  Senin nasibin de seni bulacaktır.

  comment-bottom
 8. Abidin ÇAVUŞOĞLU Demiş ki:

  11:43 te konuşan benim. Teşekkür ederim emeği geçen herkese. Konuşmam biraz kesilmiş demekki edit. arkadaşlar oraları beğenmemiş, seneye bende daha iyi bir konuşma hazırlayacağım

  comment-bottom
 9. BYRM KYNC Demiş ki:

  Ey Rabbim! Sen bu programda emeği geçen herkese hakkını muhakkak vermişsindir. Amacı İlah-i rıza olan bu güzel insanların bu gibi programlarını hep başarılı kıl ki müslümanın marifetini alem bilsin.Bilsin de ileri gei konuşmasın.

  comment-bottom
 10. Tülay Toros Demiş ki:

  İŞTE BUDUR SAMİMİYET VE GAYRET…

  comment-bottom
 11. şeref yurdagül Demiş ki:

  s.a
  ismi gibi harika hazırlanmış bir program olmuş.Binder farkındalığını ortaya koydu.
  Herkesin ellrine dillerine ve gönüllerine sağlık Profesyonel proglamlardan başka programa doğru inş.

  comment-bottom
 12. Mehmet Keçeci Demiş ki:

  Programı aynı anda TV’dede vermeniz çok güzel olmuştur. Ben TV’de seyrettim ve çok beyendim.Aynı anda diğerleri ilede kıyas etme imkanını buldum ve emeği geçenlerin hepsine teşekkür eder Rabbim sizlerden razı olsun.

  comment-bottom
 13. ismail Demiş ki:

  sa;muhterem arkadaşlar evvelen tüm emekleriniz, sayu gayretlerinizin karşılığını Rabbimin tastamam ihsan etmesini niyaz ederim,efendim kardeşlerimiz iyi niyetli yorumlarını yapmışlar güzel lakin ben bu seneki proğramın çok mükemmel olduğunu söyleyemiyeceğim,bana göre proğramda iki sunucu ve kum ile yapıldığını zannettiğim o mükemmel asr ı saadeti anlatan bölüm harikaydı[bu sanatın adını bilmediğim için böyle yazdım]bunun haricinde konuşma ve ilahilerin sıkıcılığı ile salonun nasıl boşalmaya başladığını görmek şahsen beni çok üzdü,konuşmacı değerli biri olabilir ki öyledir lakin hitabet ayrı bir sanat bu kardeşimiz malesef beni bağışlayınız aynı hutbe okumaktan aciz bazı hatib lerin cuma günü sadece o anı kurtarmak için eline aldığı hazır yazıyı okumaya çalışması gibi bir eda ile sunum yaptı illa sunum yapanın adının başında ünvanmı olmalı yada ünvanlı daha hatip insanlarmı yok ne oldu bize,inanın mesela ahmet bulut kardeşimiz çıkıp konuşsa idi çok daha fazla ilgi çekerdi,ilahilerin en ağırlarının peşpeşe okunması da ayrı bir sıkıcılık verdi,birdi ister takıntı deyin amma kabullenemediğim diğer bir husus da neden islami proğramlarda böyle sözde entel uzun saçlı kulağı küpeli garip şahısların yer alması en azından alternatif yoksa bunlara şu şartlartlarda ve kıyafetle çıkılacak denilemezmi,bence bu hususu küçümsemeyelim bu toplumun yozlaşmasındaki en büyük paylardan biride insanların dikkati altındaki sanatçıların yaşantı stilleri değilmi, aynen islami cenahtada sanatçı kimliği taşıyan ve televizyoncuların kılık ,kıyafet ve tipleri hem bayanları hem erkekleri atkiliyor ve yozlaşmasına vesile oluyor benim cemaatimin proğramında kulağında küpeli sanatçıları gören oğlum baba bende bunu yapmak istiyorum deyip örnek gösterdiğinde ben nederim diye düşündüm bu vesile ile tekrar gayretlerinizden dolayı tebrik eder mevlam dan muvaffakiyetler dilerim vesselam

  comment-bottom
 14. hüseyin soysal Demiş ki:

  çalışmalarınız geçen senelerdeki gibi çok güzel olmuş. tüm ekibe teşekkür ediyorum. Nice güzel programlarda buluşmayı ümid ediyorum.

  comment-bottom

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemeleri. TrackBack URL

Yorum yaz